Marně hledáte Limitované tenisky AIR Jordan? The Pairz vám je seženou na zakázku!

Některých tenisek se vyrobí tisíce nebo desítky tisíc párů a prodávají se po celém světě. Ale pak jsou tu takové modely, které vycházejí jen jednou za čas a obvykle u příležitosti nějakého výročí nebo významné události. Třeba tenisky AIR Jordan 1 nebo tenisky AIR Jordan 3.

Nike tenisky na zakázku

Své „limitky“ vyrábí nejen Nike, ale třeba i Adidas, Air-Jordan nebo například Vans. A není vůbec snadné je sehnat. Spoustu jich ale najdete na českém e-shopu The Pairz – a pokud tam ty své vysněné přece jen neobjevíte, můžete si zadat poptávku, prodejce vám sežene boty přesně podle vašeho přání a ve vaší velikosti a pak vás kontaktuje a pošle vám je.

Jaké limitované edice jsou v nabídce?

The Pairz není jen obyčejný, tuctový e-shop. Vznikl z velkého nadšení a z obrovské lásky k limitovaným edicím tenisek od světových značek. Co na tom, že si za ně trochu připlatíte? Majitel takové edice jasně dává najevo, jaký je. Svými botami vyjadřuje i kus své osobnosti. A do kvality se rozhodně vyplatí investovat.

Ať už vás tedy lákají limitované tenisky AIR Jordan, limitované tenisky AIR FORCE nebo třeba limitované tenisky Nike, tady jste správně. A s prázdným nákupním košíkem rozhodně neodejdete.

Pečlivá kontrola kvality

Chcete za své peníze dostat skutečnou kvalitu a ne nějaký čínský „fejk“? Třeba tenisky AIR Jordan 1 nebo tenisky AIR Jordan 4 bývají ve světě těžko k sehnání, ale u The Pairz najdete skutečné originály.

To, že nejsou v žádném ohledu poškozené a že nejde ani o žádnou podřadnou kopii, kontrolují majitelé e-shopu vlastníma očima i rukama. Zákazník tak má jistotu, že tady koupí skutečnou kvalitu. A vaše nově objevené „limitky“ dodají šmrnc vašemu jedinečnému stylu.

Dělejte si radost

Leckdo si raději koupí tenisky z běžné edice, které stojí mnohem méně. Ale lidé by si měli dělat radost – to vám potvrdí každý psycholog. Takže pokud cítíte, že potřebujete potěšit svou duši a trochu pozvednout své sebevědomí (či ego), jsou limitované tenisky tím nejlepším řešením. Třeba takové Nike AIR FORCE Shadow rozhodně stojí za hřích.

Pohodlné nošení

Navíc u těchto limitek máte jistotu, že byly vyrobeny pečlivě, vydrží vám dlouhá léta a bude se vám v nich pohodlně chodit. Nebudou vás z nich bolet nohy ani po celodenním nošení, jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jejich údržba je snadná a rychlá.

Jsou ideální do města i do terénu, zazáříte v nich na párty, můžete je nosit do práce i do školy. Na společenské akce se sice moc nehodí, ale dnes je dress code leckde tak uvolněný, že i na večírek často můžete právě v teniskách – a ty vaše se rozhodně stanou středem pozornosti. Za to vám The Pairz ručí.