Hledáte pohodlnou dámskou obuv na letní měsíce? Máme po vás pár tipů!

Letní měsíce jsou standardně obdobím, kdy se velice často špatně hledá správná obuv na delší užívání. Většinou chceme mít co nejlehčí obuv, která nám nabízí spoustu volnosti, dobře dýchá a nechá nás užívat si léta. Taková obuv ale zároveň není nejlepším adeptem na dlouhé nošení.

A z toho důvodu se tak stává, že mnohé ženy a dívky preferují sportovní obuv nebo sneakery. My se dnes ale podíváme na standardní a velice oblíbené možnosti, které mohou ženy a dívky po celém světě využít!

Když letní večery dokáží být chladné

Celá řada dovolenkových oblastí je specifická tím, že zatím co během dne se paříme v opravdu neuvěřitelných vedrech, tak zcela naopak v noci se zase potýkáme s pořádným chladnem. Často ale máme chuť se projít po promenádě, sednout si do restaurace, nebo si zkrátka jenom užít večerní život. V takovém případě mohou dámské polokozačky být zajímavou možností, jak vybrat svůdnou a osobitou obuv, ale přitom se udržet v teple ve večerech a nocích, které příliš pohodlí a tepla nenabízí.

Vklouzni a jdi se rovnou projít!

Přesně tak bychom mohli označit takzvanou slip on obuv. Jedná se o druh obuvi, který nás už na první pohled dokáže zaujmout jednou specifikací. Nemá žádné vázání, nemá žádné zipy. Jedná se vyloženě o obuv, která je z pružného materiálu a představuje pohodlnou a flexibilní alternativu k mokasínům. Oblíbené dámské boty slip on vám navíc nabídnou nejen dostatek bezpečí a pohodlí na dlouhou cestu, ale díky plátěné konstrukci jsou i lehounké, díky čemuž tak mohou v horku nohy dobře větrat.

Exklusivní espadrilky vás nadchnou

Co ale volit ve dnech, kdy není ani zima ani horko, ale zkrátka takové průměrné počasí? Pak pro vás mohou být tou nejlepší variantou velice oblíbené dámské kožené espadrilky. Jedná se o obuv, která je velice podobná slip on konstrukcí. Jenže není tak moc pružná a v tomto provedení je navíc o poznání pevnější a méně větrá. To je skvělé, pokud očekáváte větší zátěž a neočekáváte horka. Naopak ale tato obuv není nejlepší volbou pro horké dny, protože v kožené konstrukci nemusíte mít dostatečné pohodlí.