Absolventské mikiny pro celý ročník

Končíte základní školu? Nebo snad střední? Absolventské mikiny nevyjdou z módy snad nikdy. Na Fanswear si je můžete navíc navrhnout detailně na míru. Neshodnete se na potisku? Napište si každý na rukáv svou vlastní přezdívku! Celoplošný potisk jedné strany? Žádný problém. Víme, jak jste kreativní a proto s vámi držíme krok.

Potisk na míru? Originální absolventské mikiny

Tak a je to tady. Končí jedna etapa studentského života a začíná druhá. Nebo snad maturujete, vyučili jste se a teď stojíte na prahu své pracovní kariéry? Fanswear pro vás s radostí potiskne absolventské mikiny pro základní i střední školu. Na tom ostatně nesejde. Výjimkou nejsou ani vysokoškolské upomínkové mikiny.

Design absolventské mikiny

Teď už ke konkrétním šablonám. Jak to s nimi u nás je? V předchystaných šablonách dnes chodí kdekdo. Oproti tomu u nás najdete jen originalitu. V podstatě co si vymyslíte, to pro vás natiskneme. Každý vlastní předek a záda společná? Nebo naopak? Není problém. Design na míru je u nás doma. A pokud by vám mikiny nesedly, zvolit si můžete také potisk triček.

Nekouše to? Materiál mikiny

Nebojte, naše mikiny nekoušou. Nemají zuby a i materiál, z kterého jsou vyrobeny, je příjemný na nošení. Potrpíme si na kvalitní materiály, takže naše absolventské mikiny mají podíl bavlny 80 až 100%. V nabídce najdete i organickou bavlnu a pokud jste skutečně nároční, je tu pro vás katalog. Ta magická věc, nad kterou budete ve třídě sedět celé hodiny, než se shodnete. Nebo navštivte náš showroom Fanswear.

Jak je to s tiskem? Všechny absolventské mikiny tiskneme nejkvalitnější technologií na trhu, kterou je sítotisk. Jeho výhodou je, že je stálý, nesepere se ani nevybledne. Takže když se potkáte po letech na slučáku, můžete přijít všichni stylově v absolventských mikinách. Naše mikiny se však nejen neseperou, ale ani nevytahají, takže pozor, abyste do té doby nepřibrali.

Padli jsme vám do oka? Kontaktujte nás a společně něco vymyslíme.